Schneider Electric SDN5800370 Sedna Grafit İkili Çerçeve Yatay
(0) Yorum - 0 Puan
%70
73,94 TL
246,48 TL
| aralık adı | Sedna |
|---|---|
| Menzil | Sedna |
| Cihaz uygulaması | Toplantı |
| işlev | Kapak çerçevesi |
| Çerçeve konumlarının sayısı | 2 kişilik |
| Kurulum yönü | Yatay olarak |
| Ürün yelpazesi uyumluluğu | Sedna soketi |
| kapak çerçevesi rengi | grafit |
| görünür kısımların malzemesi | Termoplastik ABS-UV stabil |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Parlak |
| Yükseklik | 80 mm |
| Genişlik | 156 mm |
| Derinlik | 7 mm |
| görsel kısmın derinliği | 7 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,0275 kg |
| IP koruma seviyesi | IP20 |
|---|
| Birinci ambalaj ünitesinin türü | PCE |
|---|---|
| 1. paketteki birim sayısı | 1 |
| 1. paket yüksekliği | 1.000 cm |
| 1. paket genişliği | 8.000 cm |
| 1. paket uzunluğu | 15.500 cm |
| 1. paket ağırlığı | 22.500 gram |
| İkinci paketleme ünitesinin türü | BB1 |
| Paket içerisinde bulunan birim sayısı 2 | 25 |
| 2. paket yüksekliği | 10.000 cm |
| 2. paket genişliği | 20.500 cm |
| 2. paket uzunluğu | 32.500 cm |
| 2. paket ağırlığı | 691.000 gram |
| Üçüncü ambalaj ünitesi tipi | S04 |
| Paket içerisinde bulunan birim sayısı 3 | 125 |
| 3. paket yüksekliği | 30.000 cm |
| 3. paket genişliği | 40.000 cm |
| 3. paket uzunluğu | 60.000 cm |
| 3. paket ağırlığı | 4.119 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.