Schneider Electric SDN4101123 Sedna Krem Telefon Prizi RJ11 Çerçevesiz
(0) Yorum - 0 Puan
%70
99,90 TL
333,00 TL
| Seri | Sedna |
|---|---|
| function | Telefon soketi |
| Cihaz Uygulaması | Haberleşme |
| delivery form | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| telephone connector type | 1 x RJ11 |
| renk tonu | Krem |
| renk tonu | Krem |
| sabitleme modu | Tırnaklar, kıskaçların çalışma aralığına yayılımı: 55…73 mm Vidalar |
|---|---|
| installation | Sıva altı |
| yüzey dış görünümü | Cilalı |
| material of visible parts | Termoplastik ABS-UV dengelenmiş |
| kind of terminals | Vidalı terminaller |
| wire structure | Esnek Sert |
| yükseklik | 71 mm |
| genişlik | 71 mm |
| derinlik | 36 mm |
| depth of visual part | 14,5 mm |
| ürün ağırlığı | 0,05451 kg |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
|---|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 7,000 cm |
| Package 1 Length | 7,000 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 52,600 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 639,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 8,287 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.