Schneider Electric SDN2800121 Sedna Beyaz Çocuk Korumalı Topraklı UPS Priz Çerçevesiz
(0) Yorum - 0 Puan
%70
104,44 TL
348,12 TL
| aralığın adı | Sedna |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | Sedna |
| işlev | Elektrik prizi |
| cihazın tanıtımı | Montaj çerçeveli mekanizma |
| cihazın montaj yöntemi | Gömme montajlı Yüzeye monteli |
| elektrik prizi kutupluluk yapılandırması | 2P + E |
| elektrik prizi standardının açıklaması | Topraklama pimi |
| Renk tonları | Beyaz (RAL 9003) |
| nominal akım | 250 V Alternatif Akımda (AC) 16 A |
| Pazar segmenti | Konut binaları Küçük ticari binalar |
| montaj yöntemi | Pençeler, pençe çalışma aralığı: 52…69 mm Vidalar |
|---|---|
| priz sayısı | 1 |
| Priz tipi | CEE 7/5 |
| kapak tipi | deklanşörlü |
| Yüzey işlemi | Parlak |
| Malzeme | ASA + PC |
| nominal akım | 16 A |
| Ağ türü | Alternatif akım (AC) |
| terminal çeşitleri | Vidalı terminaller |
| kablodan çıkarılan yalıtımın uzunluğu | 13 mm |
| tel yapısı | Sert Esnek |
| terminal kapasitesi | 2 adet 2,5 mm² kablo |
| görsel kısmın derinliği | 10 mm |
| yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| derinlik | 38,3 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,069265 kg |
| Ürün sertifikaları | B |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60884-1 |
| IP koruma sınıfı | IP20 |
| Ambalajın ölçü birimi 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki ürün sayısı: 1 | 1 |
| Paket yüksekliği 1 | 4.500 cm |
| Paket genişliği 1 | 7.000 cm |
| Paket uzunluğu 1 | 7.000 cm |
| Paket ağırlığı 1 | 69.300 g |
| Ambalaj için ölçü birimi 2 | BB1 |
| Paketteki ürün sayısı: 2 | 10 |
| Paket yüksekliği 2 | 9.500 cm |
| Paket genişliği 2 | 18.500 cm |
| Paket uzunluğu 2 | 27.500 cm |
| Paket ağırlığı 2 | 776.000 g |
| Ambalaj için ölçü birimi 3 | S04 |
| Paketteki ürün sayısı: 3 | 120 |
| Paket yüksekliği 3 | 30.000 cm |
| Paket genişliği 3 | 40.000 cm |
| Paket uzunluğu 3 | 60.000 cm |
| Paket ağırlığı 3 | 9,981 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.