Schneider Electric SDN2200421 Sedna Beyaz Dimmer Vavien 350VA RL Tip Çerçevesiz
(0) Yorum - 0 Puan
%70
1.304,64 TL
4.348,80 TL
| aralığın adı | Sedna |
|---|---|
| işlev | Dimmer |
| cihazın tanıtımı | Montaj çerçeveli mekanizma |
| Cihazın uygulaması | Işık kontrolü |
| Renk tonları | Beyaz |
| terminal çeşitleri | Dişsiz terminaller |
| cihazın montaj yöntemi | Gizli |
|---|---|
| dimmer kontrolü | Döner basmalı düğme tipi |
| Yük tipi | 230 V AC halojen lamba: 60...325 W Düşük voltajlı ferromanyetik transformatörlü halojen lamba: 60...325 VA 230 V AC akkor lamba: 60...325 W |
| nominal voltaj | 230 V Alternatif Akım (AC) |
| Güvenlik türü | Sigorta koruması |
| sigorta tipi | F2.5AH 250V |
| renk tonu | Beyaz |
| Malzeme | UV ışınlarına karşı direnci artırılmış ABS termoplastik malzeme |
| Yüzey işlemi | Parlak |
| terminal kapasitesi | 1 adet 2,5 mm² kablo |
| tel yapısı | Sert Esnek |
| kablodan çıkarılan yalıtımın uzunluğu | 7 mm |
| montaj yöntemi | Pençeler, pençe çalışma aralığı: 51…80 mm Vidalar |
| yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| derinlik | 47,5 mm |
| görsel kısmın derinliği | 20 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,13299 kg |
| Pazar segmenti | Küçük ticari binalar Konut binaları |
| Standartlar | EN 60669-2-1 |
|---|---|
| uygunluk işareti | CE |
| Ürün sertifikaları | GOST-R |
| IP koruma sınıfı | IP20 |
| Ambalajın ölçü birimi 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki ürün sayısı: 1 | 1 |
| Paket yüksekliği 1 | 6 cm |
| Paket genişliği 1 | 8,5 cm |
| Paket uzunluğu 1 | 8,5 cm |
| Paket ağırlığı 1 | 156 g |
| Ambalaj için ölçü birimi 2 | BB1 |
| Paketteki ürün sayısı: 2 | 8 |
| Paket yüksekliği 2 | 9,5 cm |
| Paket genişliği 2 | 18,5 cm |
| Paket uzunluğu 2 | 27,5 cm |
| Paket ağırlığı 2 | 1,334 kg |
| Ambalaj için ölçü birimi 3 | S04 |
| Paketteki ürün sayısı: 3 | 96 |
| Paket yüksekliği 3 | 30 cm |
| Paket genişliği 3 | 40 cm |
| Paket uzunluğu 3 | 60 cm |
| Paket ağırlığı 3 | 16.551 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.