Schneider Electric SDN0700121 Sedna Beyaz Light Anahtarı Çerçevesiz
(0) Yorum - 0 Puan
%70
65,74 TL
219,12 TL
| Ürün yelpazesi | Sedna |
|---|---|
| Ürün veya bileşen türü | Düğme |
| cihazın tanıtımı | Montaj çerçeveli mekanizma |
| Cihazın uygulaması | Kontrol |
| düğme sayısı | 1 |
| bağlantı fonksiyonu | Tek kutuplu, tek |
| Renk tonları | Beyaz |
| cihazın montaj yöntemi | Gizli |
|---|---|
| montaj yöntemi | Pençeler, pençe çalışma aralığı: 51…70 mm Vidalar |
| tarafından kontrol ediliyor | Anahtar |
| güç aralığı | 2300 W |
| Yüzey işlemi | Parlak |
| İşaretleme | İşaretlemeden |
| terminal çeşitleri | Vidasız terminaller |
| tel yapısı | Esnek Sert |
| kablodan çıkarılan yalıtımın uzunluğu | 13 mm |
| yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| derinlik | 37 mm |
| görsel kısmın derinliği | 12 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,07166 kg |
| Pazar segmenti | Küçük ticari binalar Konut binaları |
| IP koruma sınıfı | IP20 |
|---|---|
| uygunluk işareti | CE |
| Ürün sertifikaları | GOST-R |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
| Ambalajın ölçü birimi 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki ürün sayısı: 1 | 1 |
| Paket yüksekliği 1 | 4.000 cm |
| Paket genişliği 1 | 7.000 cm |
| Paket uzunluğu 1 | 7.000 cm |
| Paket ağırlığı 1 | 54.000 g |
| Ambalaj için ölçü birimi 2 | BB1 |
| Paketteki ürün sayısı: 2 | 10 |
| Paket yüksekliği 2 | 9.500 cm |
| Paket genişliği 2 | 18.500 cm |
| Paket uzunluğu 2 | 27.500 cm |
| Paket ağırlığı 2 | 631.000 g |
| Ambalaj için ölçü birimi 3 | S04 |
| Paketteki ürün sayısı: 3 | 120 |
| Paket yüksekliği 3 | 30.000 cm |
| Paket genişliği 3 | 40.000 cm |
| Paket uzunluğu 3 | 60.000 cm |
| Paket ağırlığı 3 | 8,237 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.