Schneider Electric SDN0400121 Sedna Beyaz Vavien Çerçeveli
(0) Yorum - 0 Puan
%70
75,13 TL
250,40 TL
| Menzil | Sedna |
|---|---|
| Ürün veya bileşen türü | Anahtar |
| Cihaz tanıtımı | Montaj çerçeveli mekanizma |
| Cihaz uygulaması | Kontrol |
| Tuş sayısı | 1 |
| Anahtar fonksiyonu | 1 kutuplu 2 yollu |
| Renk tonu | beyaz |
| Cihaz montajı | Dahili |
|---|---|
| Sabitleme modu | Çeneler, çene çalışma aralığı: 51…70 mm vidalar |
| güç aralığı | 2300W |
| Yüzey işlemi | Parlak |
| bağlantı türü | Vidasız terminaller |
| kablolama yapısı | Esnek Sert |
| Tel soyma uzunluğu | 13 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| görünür kısmın derinliği | 12 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,055042 kg |
| Pazar segmenti | Alçak katlı konut |
| IP koruma seviyesi | IP20 |
|---|---|
| uygunluk işareti | CE |
| Ürün sertifikasyonu | GOST-R |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
| Birinci ambalaj ünitesinin türü | PCE |
|---|---|
| 1. paketteki birim sayısı | 1 |
| 1. paket yüksekliği | 4.500 cm |
| 1. paket genişliği | 7.000 cm |
| 1. paket uzunluğu | 7.000 cm |
| 1. paket ağırlığı | 57.400 gram |
| İkinci paketleme ünitesinin türü | BB1 |
| Paket içerisinde bulunan birim sayısı 2 | 10 |
| 2. paket yüksekliği | 9.500 cm |
| 2. paket genişliği | 18.500 cm |
| 2. paket uzunluğu | 27.500 cm |
| 2. paket ağırlığı | 652.000 gram |
| Üçüncü ambalaj ünitesi tipi | S04 |
| Paket içerisinde bulunan birim sayısı 3 | 120 |
| 3. paket yüksekliği | 30.000 cm |
| 3. paket genişliği | 40.000 cm |
| 3. paket uzunluğu | 60.000 cm |
| 3. paket ağırlığı | 8,479 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.