Schneider Electric SDN0100123 Sedna Krem Anahtar Çerçevesiz
(0) Yorum - 0 Puan
%70
58,43 TL
194,76 TL
| Seri | Sedna |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Ayırma |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Cihaz Uygulaması | Kontrol |
| anahtar sayısı | 1 |
| anahtar fonksiyonu | Anahtar |
| renk tonu | Krem |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| sabitleme modu | Tırnaklar, kıskaçların çalışma aralığına yayılımı: 51…70 mm Vidalar |
| güç aralığı | 2300 W |
| yüzey dış görünümü | Cilalı |
| kind of terminals | Vidasız terminaller |
| wire structure | Esnek Sert |
| tel sıyırma uzunluğu | 13 mm |
| yükseklik | 71 mm |
| genişlik | 71 mm |
| derinlik | 37 mm |
| depth of visual part | 12 mm |
| ürün ağırlığı | 0,051775 kg |
| pazar segmenti | Küçük ölçekli işletmeler Konut |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| conformity mark | CE |
| Ürün Sertifikaları | GOST-R |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 4,0 cm |
| Package 1 Width | 7,0 cm |
| Package 1 Length | 7,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 54,0 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,5 cm |
| Package 2 Width | 18,5 cm |
| Package 2 Length | 27,5 cm |
| Package 2 Weight | 623,5 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,0 cm |
| Package 3 Width | 40,0 cm |
| Package 3 Length | 60,0 cm |
| Package 3 Weight | 8,101 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.