Schneider Electric PPS730-GR 738 Wh Taşınabilir Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
%63
33.787,65 TL
91.902,41 TL
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Portable power station |
|---|---|
| pil tipi | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| Battery capacity in Wh | 738 W.h |
| Lineer direnç | (1) 12...30 V DC, 10 A, (200 W) (1) 195...265 V AC, 0,65 A, |
| Number of output connectors | (2) SCHUKO CEE 7, 230 V ,AC(700 W) 50 Hz, sinüs dalgası (2) USB tip A, 5 V ,DC, 2,4 A(12 W) (1) USB type A quick charge, 5...12 V ,DC, 3 A(18 W) (1) USB type C, 5...20 V ,DC, 5 A(100 W) (1) USB type C quick charge, 5...12 V ,DC, 3 A(18 W) (1) car cigaratte lighter port, 12 V ,DC, 10 A(120 W) (2) DC5521, 12 V ,DC, 5 A (1) wireless charging,DC(15 W) |
| Ürün serisi | Schneider OffGrid |
| USB Charging Port | USB tipi A + C |
| Renk | Black and green |
|---|---|
| yükseklik | 250 mm |
| genişlik | 200 mm |
| derinlik | 204 mm |
| ürün ağırlığı | 6,4 kg |
| ürüne özel uygulama | For Caravan/Camping Power Supply Mobile wireless charging |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Tedarik Edilen Ekipman | AC cable 1 car charging cable Kullanım kılavuzu |
| Battery capacity in Wh | 738 W.h 500+ cycles with 80% capacity |
| Maksimum Konfigüre edilebilir Güç (Watts) | 995 W |
| Minimum illuminance | 185 lux |
| IP Koruma Derecesi | IP40 |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -20…70 °C -20…70 °C |
| Charging temperature | 0…40 °C -0…40 °C |
| Discharging temperature | -10…40 °C -10…40 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 32,7 cm |
| Package 1 Width | 23,8 cm |
| Package 1 Length | 32,2 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 7,1 kg |
| Garanti (ay olarak) | 24 |
|---|
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.