Schneider Electric PKE16W435 5X16A Duvar Fişi IP44
(0) Yorum - 0 Puan
%68
562,94 TL
1.759,20 TL
| Menzil | Mureva |
|---|---|
| Ürün veya bileşen türü | Fiş |
| Cihazın kısa adı | Mureva fişi |
| Fiş, priz kategorisi | Düşük voltaj |
| Direklerin açıklaması | 3P + N + E |
| Ağ türü | AC |
| Çıkış standardı | Endüstriyel |
| Montaj modu | Duvara monte |
|---|---|
| Fiş, priz, kontrol istasyonu şekli | Açılı |
| [Nominal] akım | 16 A |
| [Ue] nominal çalışma gerilimi | 380...415 V |
| Ağ frekansı | 50/60 Hz |
| Topraklama pabucunun saat yönünde konumu | 6 saat |
| Fiş, priz malzemesi | Gövde: kendiliğinden sönebilen mühendislik polimeri |
| İletişim bilgileri | Pimler: nikel kaplama pirinç Vidalar: paslanmaz çelik |
| Bağlantılar - terminaller | Sabit vidalar, tamamen gevşemiş. |
| Kablo kesiti | 1…4 mm² |
| Kablo dış çapı | 21,5 mm |
| Konu tipi | M25 |
| Ürün ağırlığı | 0,25 kg |
| Taban boyutu | 142 x 90 mm |
| Yükseklik | 142 mm |
| Genişlik | 90 mm |
| Renk | Gri (RAL 7035) |
| Voltaj rengi | Kırmızı |
| Standartlar | IEC 60309-2 IEC 60309-1 |
|---|---|
| IP koruma derecesi | IEC 60529 standardına uygun IP44 |
| IK koruma derecesi | EN 62262 standardına uygun IK08 |
| Yangına dayanıklılık | IEC 60695-2-1 standardına uygun olarak 850 °C |
| Bağıl nem | 40 °C'de %50 30 °C'de %70 20 °C'de %90 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | 35 °C (86400 s) |
| Paket Tipi 1 | PCE |
|---|---|
| Paket 1'deki Birim Sayısı | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 8.600 cm |
| Paket 1 Genişliği | 9.000 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 14.200 cm |
| Paket 1 Ağırlığı | 221.000 g |
| Paket Tipi 2 | BB1 |
| Paket İçindeki Birim Sayısı 2 | 6 |
| Paket 2 Yükseklik | 17.000 cm |
| Paket 2 Genişlik | 27.000 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 26.300 cm |
| Paket 2 Ağırlığı | 1,522 kg |
| Paket Tipi 3 | S03 |
| Paket İçindeki Birim Sayısı 3 | 12 |
| Paket 3 Yükseklik | 30.000 cm |
| Paket 3 Genişlik | 30.000 cm |
| Paket 3 Uzunluk | 40.000 cm |
| Paket 3 Ağırlığı | 3,531 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.