Schneider Electric PKE16M723 3X16A Düz Fiş IP67
(0) Yorum - 0 Puan
%68
384,00 TL
1.200,00 TL
| Seri | Mureva |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Serbest fiş |
| Ürün Grubu | Mureva fişi |
| fiş, soket kategorisi | Düşük gerilim |
| Kutup Tanımı | 2P + E |
| Şebeke Tipi | AC |
| çıkış standardı | Endüstriyel |
| fiş, soket, kontrol istasyonu biçimi | Düz |
|---|---|
| [In] nominal akım | 16 A |
| Nominal işletme gerilimi (Ue) | 200...250 V |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| toprak pabucu saat yönü konumu | 6 saat |
| fiş, soket malzemesi | Muhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri |
| kontak malzemesi | Bilezikler: pirinç |
| bağlantılar - terminaller | Tutucu vidalar |
| kablo kesiti | 1…4 mm² |
| kablo dış çapı | 8…15 mm |
| kablo girişi | Kablo rakoru Kablo makarası |
| diş tipi | Sayfa 16 |
| ürün ağırlığı | 0,144 kg |
| yükseklik | 129 mm |
| genişlik | 73 mm |
| derinlik | 73 mm |
| renk | Gri (RAL 7035) |
| gerilim rengi | Mavi |
| Standartlar | IEC 60309-2 IEC 60309-1 |
|---|---|
| IP koruma derecesi | IP67 conforming to IEC 60529 |
| IK koruma derecesi | IK08 conforming to EN 62262 |
| yangına dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-11 |
| bağıl nem | 50 % -de 40 °C 70 % -de 30 °C 90 % -de 20 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 35 °C 86400 s ) -25…40 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 7,100 cm |
| Package 1 Width | 7,100 cm |
| Package 1 Length | 14,100 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 146,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 12,400 cm |
| Package 2 Width | 26,400 cm |
| Package 2 Length | 27,000 cm |
| Package 2 Weight | 2,482 kg |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 30 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 30,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 4,780 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.