Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
SELV429018
Garanti Süresi
24 Ay
Havale
4.712,90 TL
(%2,00 havale indirimi)
%70
4.809,08 TL
16.030,28 TL
| Seri | Compact |
|---|---|
| Ürün serisi | ComPact NSX100...250 |
| Ürün Grubu | NSX100S |
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Temel çerçeve |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| devre kesici adı | Compact NSX100S |
| Number of poles | 3P |
| [In] nominal akım | 100 A -de 40 °C |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| yalıtıma uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| kullanım kategorisi | Kategori A |
| [Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity | 100 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 120 kA Icu -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 15 kA Icu -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 40 kA Icu -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 65 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 90 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Performance level | S 100 kA 415 V AC |
| Kontrol tipi | Geçiş |
| Montaj Tipi | Sabit |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 800 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
|---|---|
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 8 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| [Ics] rated service short-circuit breaking capacity | 100 kA -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 120 kA -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 15 kA -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 40 kA -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 65 kA -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 90 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| mekanik dayanıklılık | 50000 cycles 'e uygunIEC 60947-2 |
| elektrik dayanıklılığı | 10000 cycles 690 V AC 50/60 Hz In 'e uygunIEC 60947-2 20000 cycles 690 V AC 50/60 Hz In/2 'e uygunIEC 60947-2 30000 cycles 440 V AC 50/60 Hz In 'e uygunIEC 60947-2 50000 cycles 440 V AC 50/60 Hz In/2 'e uygunIEC 60947-2 |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| üst bağlantı | Ön |
| aşağı bağlantı | Ön |
| bağlantı aralığı | 35 mm |
| Koruma Türü | Koruma olmadan |
| Width (W) | 105 mm |
| Height (H) | 161 mm |
| Depth (D) | 86 mm |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 UL 508 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| kirletme derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| IP koruma derecesi | IP40 conforming to IEC 60529 |
| IK koruma derecesi | IK07 conforming to IEC 62262 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Paketteki birim sayısı | 1 |
| Package 1 Height | 13,7 cm |
| Package 1 Width | 11,2 cm |
| Package 1 Length | 19,0 cm |
| Paket ağırlığı (Lbs) | 1,45 kg |
| Unit Type of Package 2 | S04 |
| Number of Units in Package 2 | 15 |
| Package 2 Height | 30,0 cm |
| Package 2 Width | 40,0 cm |
| Package 2 Length | 60,0 cm |
| Package 2 Weight | 22,561 kg |
| Garanti (ay olarak) | 18 |
|---|
Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)Schneider Electric LV429018 NSX100S 3X100A 100kA Kompakt Şalter (C10S3)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.