Omron S8VK-C24024 240W 24V DC 10A Güç Kaynağı
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
EMTEA0150
Garanti Süresi
24 Ay
Havale
2.859,38 TL
(%2,00 havale indirimi)
%49
2.917,73 TL
5.721,04 TL
| Tip | DIN rayı |
| Montaj yöntemi | DIN rayı |
| Faz | Bekar |
| Çıkış voltajı | 24 V |
| Güç çıkışı | 240 W |
| Nominal çıkış akımı | 10 A |
| Sıcaklık aralığı | -25-60 °C |
| Terminal tipi | Vida |
| İletişim portu(ları) | Hiçbiri |
| Alarm fonksiyonu | - |
| Çıkış dallarının sayısı | 1 |
| Yeterlik | %89 |
| 50 Hz AC'de nominal besleme gerilimi | 100-240V |
| İzin verilen AC besleme gerilimi | 85-264V |
| İzin verilen besleme gerilimi DC | 90-350V |
| Ürün Genişliği (paketsiz) | 60 mm |
| Ürün Yüksekliği (paketinden çıkarılmış halde) | 125 mm |
| Ürün Derinliği (paketinden çıkarılmış) | 140 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.